ORAVSKÁ LESNÁ

ORAVA SNOW ponuka bohatý výber z rôznorodých, širokých a kvalitne upravených tratí, kde si môžete vychutnávať veľké oblúky a nemusíte sa obávať "tlačenice" na svahu. Konfigurácia svahov je ako stvorená pre rodinnú lyžovačku.

Zažite skutočnú, čisto prírodnú oravskú krajinu s krásnymi kruhovými výhľadmi z dvoch vrcholov hrebeňa. Taktiež jazda na psích záprahoch či wellness program v blízkom hotely Tyrapol, korčuľovanie na krytom štadióne a iné atrakcie zostanú nezabudnuteľným zážitkom pre celú Vašu rodinu.


KRUŠETNICA

Lyžiarske stredisko Krušetnica sa nachádza v rovnomennej obci, 15 km od chalupy. V stredisku je 4-sedačková lanovka a lyžiarsky vlek.  Dve stredne náročné zjazdovky sú technicky zasnežované, prvá z nich je osvetlená pre večerné lyžovanie.

Priamo pri dolnej stanici lanovky a vleku nájdete penzión s reštauráciou, úschovňou, požičovňou lyží, wifi internetom a bowlingom. V prípade dobrých poveternostných podmienok stredisko otvára zimné klzisko na korčuľovanie. Oblúbenou zimnou atrakciou je aj snowtubingová dráha.