Chochołowskie Termy Chochołów (cca 65km od chalupy)

Sú miestom, kde každý bez ohľadu na vek a vkus, nájde atrakcie pre seba . V aquaparku je viac ako 30 bazénov (liečebné centrum, vírivky, divoká rieka, vodné gejzíry atď) . Voda v bazénoch má teplotu 32-36 ° C, takže vo vonkajších bazénoch si môžete oddýchnuť aj v chladných dňoch . V areáli je aj najväčšia sauna Podhale s pôsobivou presklenou vyhliadkou, z ktorej môžete obdivovať krásne hory. Relaxačná zóna ponúka plne vybavené kúpele s širokou škálou špecializovaných kúpeľov, masáží a kozmetických procedúr.


 

AQUARELAX  Dolný Kubín (cca 47km od chalupy)

Nový vodný svet, ktorý tvorí nová krytá hala s jedným veľkým a niekoľkými malými bazénmi. Vo všetkých je vyhrievaná voda, rôzne atrakcie od víriviek až po šmýkačky a tobogány. Súčasťou vodného sveta je i jeho saunová časť.


 

Meander park (cca 64km od chalupy)

Relaxačný vodný svet s geotermálnou vodou ponúka 2 bazény s termálnou vodou s teplotou 35 až 37° C.
Bazény sú vybavené vodnými atrakciami ako sú perličkové sedadlá, perličkové lavice, gejzír, vodný hríb, chrliče, masážne trysky, masážne lehátka, Whirpool bazény.


 

Gino Paradise Bešeňová (cca 75km od chalupy)

Magické miesto plné relaxu nájdete v termálnom srdci Liptova, v novej Bešeňovej. Vodný park Bešeňová je aquapark s celoročnou prevádzkou. Areál leží na území regiónu Liptov v kúpeľnej dedinke Bešeňová, 12 km od Ružomberka. Liptov je jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku nielen vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam, ale aj kultúrno-historickými pamiatkam, zachovanej ľudovej architektuře a podzemným krásam.

Geotermálna voda vyviera z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5 °C a pozitívne vplýva na telo aj dušu. Popritom si užijete bláznivé chvíle na tobogane, v bazéne s umelým vlnobitím alebo športový adrenalín pri splavovaní divokej rieky či potápaní.